Titles you rated
CloserRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 1.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0