Movies
Ratings
101
Ghost HouseRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
Never Ending StoryRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0