Movies
Ratings
12
Shutter IslandRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5