Titles you rated
Wonder WheelRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5