Movies
Ratings
30
300Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0