Titles you rated
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0