Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 3.0
T1: ROSE TOGETHERRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 2.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Goblin Slayer: Goblin's CrownRated ★ 2.5