Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
CLEVATESSRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 3.0
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0