Movies
Ratings
1300
AftershockRated ★ 2.5
Vacancy 2: The First CutRated ★ 2.0
VacancyRated ★ 3.0
HeartlessRated ★ 2.5
The BayRated ★ 3.0
CrushRated ★ 3.0
LoopRated ★ 1.0
Eden LakeRated ★ 2.5
The ThawRated ★ 2.0
The RuinsRated ★ 2.5
The Power of FewRated ★ 2.0
TuristasRated ★ 2.0
Harry BrownRated ★ 3.0
StuckRated ★ 2.5
PatrickRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Hannibal RisingRated ★ 1.5
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.0