Series
Ratings
264- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5