Titles you rated
FrankensteinRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0