Movies
Ratings
1201- House of the SeasonsRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Coming of AgeRated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Gyeong-ah’s DaughterRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 2.5