Movies
Ratings
1186
Mae Martin: SAPRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 1.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
Bad TripRated ★ 2.0
The Chinese FeastRated ★ 2.0
Lover, Stalker, KillerRated ★ 2.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0