Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0