Movies
Ratings
247
Perfect DaysRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Trivial MattersRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
GrassRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0- Stand by YouRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5