Movies
Ratings
16
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 1.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5