Movies
Ratings
120
FuryRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
LockoutRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Super Size MeRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.5