Movies
Ratings
239
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5