Movies
Ratings
954
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The Legend of TarzanRated ★ 1.5
LifeRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Empire of CorpsesRated ★ 5.0
Genocidal OrganRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 5.0
Samurai X: The Motion Picture (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 5.0
Time of Eve: The MovieRated ★ 4.5
Kronk's New GrooveRated ★ 3.5
Kung Fu Panda HolidayRated ★ 5.0
Professor Layton and the Eternal DivaRated ★ 3.5
The Tigger MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 5.0
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 5.0