Titles you rated
SherlockRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 4Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 5.0- 스피드왕 번개Rated ★ 2.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
ChobitsRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Full Metal Panic!Rated ★ 5.0- Aquarion EVOLRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 5.0- 꼬비꼬비 3기Rated ★ 3.5
- 꼬비꼬비 2기Rated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5