Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0- DreamRated ★ 1.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
65Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 3.5
Half NelsonRated ★ 4.0
The BoyRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0