Series
Ratings
54
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0