Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Definitely, MaybeRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0