Movies
Ratings
19
An Inconvenient TruthRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5