Titles you rated
Letters to JulietRated ★ 5.0
BurntRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
HeartbeatsRated ★ 1.5
Color Me TrueRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0