Movies
Ratings
1208
Love in the Big CityRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Better ManRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0