Movies
Ratings
50
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 2.5
IdentityRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0