Movies
Ratings
19
SnowpiercerRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5