Movies
Ratings
94
MulanRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0