Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5