Titles you rated
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5