Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The DealRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 1.5