Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0