Series
Ratings
18
SKY CastleRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 1.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 1.5
Sword Art Online IIRated ★ 1.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 1.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 1.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
4 Legendary WitchesRated ★ 1.5
Sword Art OnlineRated ★ 1.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.0
Big Little LiesRated ★ 1.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 1.0