Movies
Ratings
324
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
NoahRated ★ 0.5
KundunRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 2.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Daytime DrinkingRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5