Movies
Ratings
14
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 5.0