Titles you rated
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
The Snow QueenRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.5
The Return of JafarRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 2.5
Venus TalkRated ★ 2.5
RangoRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Born To SingRated ★ 3.5