Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
If I StayRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0