Movies
Ratings
210- The WickedRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Beyond That MountainRated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0- The Haunted House ProjectRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0