Movies
Ratings
403
Point BreakRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The Polar ExpressRated ★ 1.5
Wet DreamsRated ★ 0.5
This Means WarRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.0
StargateRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Love So DivineRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0