Titles you rated
PunchRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5