Movies
Ratings
50
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0