Movies
Ratings
132
JokerRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5