Movies
Ratings
1272
FrankensteinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Last SceneRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Rebel in the RyeRated ★ 3.5
MargaretRated ★ 4.0
Certain WomenRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5