Movies
Ratings
119
The Painted VeilRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0- With or Without YouRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.5
The Invention of LyingRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0