Movies
Ratings
539
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Eighth DayRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
Leap YearRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 1.5
EnchantedRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0