Series
Ratings
68
High KickRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Behind Every StarRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5