Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0