Movies
Ratings
276
AnoraRated ★ 4.5
The BirdsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Adaptation.Rated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0