Series
Ratings
45
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
BerserkRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0